• Individuálny online kurz o víne pre začiatočníkov, ktorý je určený pre všetkých, ktorí preferujú individuálny prístup a chcú sa naučiť viac o víne. Termín a dĺžku prípravy si zvolíte sami. Kurz je možné zakúpiť aj ako darčekový šek (stačí uviesť záujem do poznámky pri objednávaní).
  • Zberateľská edícia 6 ks vtipných pohárov na víno s rôznymi motívmi. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.
  • Set pohárov na víno s motívom Jeden pohár denne, ktoré si môžete objednať v sade dvoch alebo šiestich ks. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.
  • Set pohárov na víno, ktoré vám budú vtipne pripomínať obdobie karantény, a ktoré si môžete objednať v sade dvoch alebo šiestich ks. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.
  • Set pohárov na víno s motívom Podporujem slovenské víno, ktoré si môžete objednať v sade dvoch alebo šiestich ks. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.
  • Set pohárov na víno vhodný nielen pre manželky a matky, ktorý si môžete objednať v sade dvoch alebo šiestich ks. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.
  • Set pohárov, ktorými dáte jasne najavo svoj vzťah k vínu. Sú vám k dispozícii v sade dvoch alebo šiestich ks. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.
  • Set pohárov, ktoré vám pomôžu naliať si večerný pohárik presne podľa toho, aký deň máte za sebou. Objednať si ich môžete v sade dvoch alebo šiestich ks. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.
  • Set pohárov na víno s motívom Pizza + Pinot + Pyžamo, ktoré si môžete objednať v sade dvoch alebo šiestich ks. Na výber vám ponúkame z troch klasických obľúbených tvarov pohárov – Sandra, Viola a Giselle o objeme 450/455 ml. Poháre sú vyrobené z vysokokvalitného skla a patria k najvyhľadávanejším na trhu. Hodia sa pre podávanie tak bielych ako aj červených vín.

Title

Go to Top